Mutlak Müşteri Memnuniyeti İlkemizle
Profesyonel Hizmetleri ile VALENS
Satış öncesi ve sonrası profesyonel hizmet anlayışımız
ile daima bir telefon uzağınızdayız!
TEKNİK DESTEK (SUPERVIZOR)
01
TEKNİK DESTEK (SUPERVIZOR)

En başından yanınızdayız
Valens Endüstri çözüm sağlayıcı konumu, pompalarınızın seçimi, yönetimi, devreye alınması ve izlenmesinin yanı sıra kurulumun öncesi ve sonrasındaki ilgili hizmete yönelik yaklaşımı da kapsar, Valens Endüstri karmaşık pompa ve sistem teknolojisine yönelik proje desteği, gerçek kurulumdan çok daha önce başlar. Kaliteli çalışma ve uygun maliyet sağlamak için konsept aşamasında dahi müşterilerimize destek sağlarız. Uzman ve kalifiye Valens Endüstri hizmetleri tüm projenin başından sonuna kadar tavsiyeleriyle ve teknik önerileriyle sizlere destek sağlar.

Detaylı İncele
KURULUM HİZMETLERİ
02
KURULUM HİZMETLERİ

Doğru kurulum, sorunsuz süreç
Valens Endüstri, kendi servis ekipleri tarafından pompalarımızın veya pompa sistemlerimizin kurulum hizmetlerini sunmaktadır. Sizlere sahada bilgi toplamaktan, ürünümüzün işletmenin tamamında kurulmasına kadar ilerleyen bir süreç sunuyoruz. Kurulum düzeninin profesyonel incelemesi ve gerekli tüm bileşenlerin montajı, sistemin başarılı bir şekilde devreye alınmasının temelini meydana getirir. Hasar ve hasarlarla ilişkili dolaylı maliyetler ancak optimum bir kurulum düzeni ve çeşitli özgün faktörlerin etkileşimiyle önlenebilir. 

Detaylı İncele
DEVREYE ALMA
03
DEVREYE ALMA

Yüksek performans
İşletmenizde yeni sistemler uygulanırken daha sorunsuz bir sürece sahip olmak için Valens Endüstri devreye alma hizmetlerinden faydalanın. Grundfos Ürünlerinin devreye alınması süreci boyunca size eşlik etmekten mutluluk duyar ve her adımda size destek sağlarız. Ürünlerimizin avantajlarından ve bunların işletim sırasındaki performanslarından doğrudan faydalanabilmeniz için kalifiye servis teknisyenlerimiz güvenli ve optimal bir başlangıcı garanti ederek sizi tüm güçlü özelliklerle tanıştıracaklardır.

Valens Endüstri Devreye alma uzmanlığımızdan neden faydalanmalısınız:
Pompa, karmaşık bir besleme sisteminin bir parçasıdır ve bu nedenle müşterilerimizin devreye alma sırasındaki odak noktası, öncelikle daha yüksek seviyeli sistem teknolojisidir. Ancak, genel sistemin bir parçası olarak optimum pompa ayarları, enerji tüketimi açısından ve dolayısıyla da tüm sistemin verimliliği ve işletim güvenilirliği için çok önemlidir.

Detaylı İncele
BAKIM HİZMETİ
04
BAKIM HİZMETİ

Bakım Anlaşması Avantaj demektir
Ürünlerimizin sorunsuz çalışıp çalışmadıklarını düzenli olarak kontrol etmek ve uzun vadede güvenilir biçimde çalışmaya devam etmelerini sağlamak için Valens Endüstri, işletim  bakım hizmetleri ile daima yanınızdadır.  Sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için, uzmanlarımız gerekli tüm sistem bileşenlerini düzenli olarak kontrol ediyor, izliyor ve bunların bakımını yapıyor. İşletim güvenilirliği ve optimum enerji kullanımı sayesinde üst seviye sorunsuzluk sağlanır. Bakım ve onarım önlemleri önemli ölçüde azaltılarak, düşük maliyet koşulları da sağlanmış olur.  Hatalar, üretim kesintilerine ve dolaylı maliyetlere neden olan daha büyük hasarlara yol açmadan önce, bu şekilde erkenden tespit edilir.

Detaylı İncele
ONARIM HİZMETİ
05
ONARIM HİZMETİ

Onarım hizetleri daha az arıza demektir
Onarım servisimiz, ister yerinde ister Valens Endüstri tesislerinde bir onarıma ihtiyacınız olup olmadığına bakılmaksızın size basit ve bilinçli bir şekilde yardımcı olacaktır.Güvenilir ve sürdürülebilir şekilde kapsamlı pompa onarım hizmetlerimizle sisteminizi çalışır durumda tutuyoruz. Her biri uzman hizmet teknisyenlerimiz her türlü pompa sorununu çözer ve pompa sistemlerinizin maksimum performansta çalışmasını sağlar.

Detaylı İncele
YEDEK PARÇA
06
YEDEK PARÇA

Grundfos Servisi yedek parçadan daha fazlası
Grundfos'un yüksek kalitede bileşenlerden oluşan yedek parçaları sistem performansını optimize eder ve beklenmedik arızalardan dolayı ürünlerin hizmet dışı kaldığı süreyi azaltır. 
Orijinal Yedek Parçalar kullanarak pompalarınızın ve sistemlerinizin hizmet ömrünü uzatabilirsiniz. En kritik üretim alanlarınız için yedek parçalar stokladığınızda hem optimum performans elde etmeyi garantiler hem de proseslerinizin büyük bir sorunla karşılaşmadan devam etmesini sağlarsınız.
Çok sayıda Grundfos pompanız varsa veya uzun vadeli planlamayı tercih ediyorsanız, Grundfos pompa parçalarının her zaman elinizin altında olması için toplu sipariş teklifimizden yararlanabilirsiniz.

Detaylı İncele
ENERJİ ÇÖZÜMLERİ
07
ENERJİ ÇÖZÜMLERİ

Pompalarınızda ne kadar tasarruf edebilirsiniz?
Pompaların tükettiği toplam elektrik miktarı, birçok insanın fark edemediği kadar fazladır.  Pompaların dünya elektrik tüketimi içindeki payı %10 gibi devasa bir orana denktir. Diğer bir ifadeyle; büyük bir enerji israfı söz konusudur. Herkes yüksek verimli pompalar kullanmaya başlarsa, dünyadaki toplam elektrik tüketimini % 4 azaltabiliriz. Bu miktar, 1 milyar insanın evinde tükettiği elektriğe eş değerdir. 

Enerjinizi boşa harcamayın
Mevcut pompalarınız üzerinde yaptığımız analiz, potansiyel enerji tasarruflarını keşfetmenize yardım eder. Enerji kontrolü, sadece birkaç saatinizi ayırmanızı gerektiren ve sistem hizmetinde herhangi bir aksama yaratmayan bir saha denetimidir.

Detaylı İncele
ÜRÜN YENİLEME
08
ÜRÜN YENİLEME

En iyisiyle tanışma vakti
Valens Endüstri uzman teknik ekipleri, sistemlerinizde bulunan kullanım ömrünü tamamlamış, enerji verimliliği düşük pompalarınızı tespit ederek lider pompa tedarikçisi Grundfos ürünleri ile yeniliyor. Enerji verimliliği yüksek Grundfos ürünleri ile sistemleriniz artık daha güvenilir. Avantajlı fiyatlar ile konfor modunuzu yükseltebilir ve enerji maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.

Detaylı İncele
Hizmetlerimizden Yararlanın!
Kaliteli Hizmet için Teklif Formunu Doldurun!
Teklif Formunu Doldurarak İndirim Fırsatlarımızdan Faydalanabilirsiniz!
TEKLİF FORMU