Grundfos Bayileri
Grundfos Bayileri

Valens Endüstri Grundfos bayileri arasında yer almaktadır. Profesyonel ve sürdürülebilir hizmeti ilke edinmiş. Valen Endüstri Dünya çapında hem ticari hem de genel yaşam alanları bazında yakaladığı başarı ve çevre dostu yapısı ile bilinen Grundfos, Türkiye’de de aktif hizmet veren bir firmadır. Grundfos Bayilerinden Valens Endüstri, Grundfos ürünleri kapsamında hem kurulum öncesi hem de kurulum sonrası olarak ayrılmak üzere, her iki alanda tecrübelidir. Bu deneyimin güvencesi ile sizlere, Grundfos pompa ve pompa sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

 Grundfos Çözümleri

 Valens, endüstriyel ürün geliştirme, proje üretme ve kurulum aşamalarında sıfır sorun hedefiyle çalışmaktadır. Uzmanlık ve tecrübesini kanıtlamış çalışanları ve son teknoloji ürünleriyle projeler üretmektedir. Grundfos bayilerinden olan Valens Endüstri yerinde teşhis ve tespit aşamalarından itibaren müşterilerinin yanında ve hizmetindedir. İnceleme ve analizlere göre üretilen pompaları devreye alma aşamalarında kalite ve güveni esas almaktadır.

 Grundfos pompa montaj sırasında kurulum ara elemanları eksiksiz olarak birleştirilmektedir. Kurulum aşaması tamamlanan pompalarda en ufak bir aksama yaşanmamaktadır. Valens, endüstri piyasasından aldığı güvenle yoluna devam etmektedir. Sektör bilgilerini ürün tasarım ve geliştirme işlemlerini özgün üretimlerle desteklemektedir. Grundfos yetkili servis 7/24 çalışarak yerinde kurulum, bakım onarım ve çözüm üretmektedir.